8650 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 9 mars 2020 -
5331 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
3396 Akvarell
Tidigt 1900-tal, 13x8, 5
Såld: 100 kr
Såldes den 19 mars 2012
5611 Akvarell
signerad, tidigt 1900-tal, 51x31
Såld: 300 kr
Såldes den 23 augusti 2010 -
3507 Akvarell
Tempelmålning, Nepal, Tidigt 1900-tal, 106 x 59
Såld: 700 kr
Såldes den 28 januari 2008 -
5190 Akvarell
Japan, Tidigt 1900-tal, 58 x 22
Såld: 200 kr
Såldes den 17 september 2007
2584 Akvareller
5st, Kina, tidigt 1900-tal, 20x32
Såld: 300 kr
Såldes den 6 mars 2006 -
4650 Akvarell
signerad. tidigt 1900-tal, "Får" 25x34
Såld: 750 kr
Såldes den 23 januari 2006 -
7141 Akvarell
Ivar Gilbert, USA-interiör, tidigt 1900-tal, 36x56
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 februari 2004